Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 17.10.2017, 01:43

Стеблівська загальноосвітня школа І—ІІІ ступенів

Меню сайту
Повідомлення
Корисні посилання
Педпреса
Форма входу
Головна » 2017 » Січень » 16 » Підсумки досягнень у навчальній та виховній роботі учнів Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за І семестр 2016 – 2017 н.р.
Підсумки досягнень у навчальній та виховній роботі учнів Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за І семестр 2016 – 2017 н.р.
13:56

    Протягом листопада та грудня місяця 2016 року відбулися  районні предметні олімпіади та конкурси. Наші учні брали участь у районних олімпіадах з математики, історії, екології, хімії, географії, біології, англійської мови, інформаційних технологій, фізики, правознавства, української мови та літератури. Також учні школи стали учасниками районних конкурсів  мовознавців ім. П.Яцика, мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка, музичних конкурсів.
  В районних предметних олімпіадах, в цілому, брало участь 8 осіб, призові місця зайняли 3 учні.
 Масюк Валерій (10 кл.) – ІІІ місце  в  районній олімпіаді з екології, активний учасник районних олімпіад з географії, правознавства, фізики.
 Марченко Катерина (9 кл.) – ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури,   ІІІ місце в районному конкурсі мовознавців ім. П.Яцика, активна учасниця  районної олімпіади з англійської мови.
Литвиненко Микола (10 кл.)   - ІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій.

У мовно-літературних конкурсах брало участь 10 учнів, призових місць – 4.
Лященко Діана (11 кл.) – ІІ місце в районному конкурсі мовознавців імені П.Яцика,  активна учасниця  районних олімпіад з правознавства, англійської  мови та української мови та літератури.    
Войцих Юлія (7 кл.) – ІІІ місце в мовно-літературному  конкурсі імені Т.Шевченка.
Моренко Софія (4 кл.) - ІІІ місце в районному конкурсі мовознавців імені П.Яцика.
Активні учасники конкурсів, олімпіад: 
Таірова Дарина (10 кл.) - активна учасниця  районних олімпіад з  англійської  мови, історії, української мови та літератури, районного конкурсу мовознавців ім. П.Яцика. 
Лохно Василь (8 кл.) – учасник районної олімпіади з хімії. 
Менщикова Олександра (7 кл.) - активна учасниця  районних олімпіад з  біології, української мови та літератури, районного конкурсу мовознавців ім. П.Яцика.
Єрьоміна Дар’я (7 кл.) -  активна учасниця районної олімпіади з математики. 
Зубаньова Аліна (5 кл.) - активна учасниця  районних конкурсів мовознавців ім. П.Яцика та  конкурсу Тараса Шевченка.
Мірошник Дар’я (3 кл.) -   активна учасниця  районного конкурсу мовознавців ім. П.Яцика.
Волчкова Діана (6 кл.) - активна учасниця  районного конкурсу мовознавців ім. П.Яцика.
Ілічук Оксана (8 кл.)  - активна учасниця  районного конкурсу мовознавців ім. П.Яцика

У музичних  конкурсах брали участь 4 учні, завоювали 2 призові місця.
1.    Твердохліб Анастасія (6 кл.) -  І місце в районному конкурсі «Зірки Надросся».
2.     Макаревич Владислав (7 кл.) – І місце в районному конкурсі «Зірки Надросся».
3. Мисан Вікторія (7 кл.) та Моісеєва Олена (9 кл.) – грамоти  за участь у районному конкурсі   пісень англійською мовою у номінації «Солісти».
4.    Войцих Юлія(7 кл.) та Руденко Софія (6 кл.) – грамоти  за перемогу у районному конкурсі  «Кращий читач - 2016»

Категорія: Загальні | Переглядів: 48 | Додав: leo | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz